1. en
  2. pl

REJESTRACJA WYSTAWCÓW

1. WYSTAWA

 

Serdecznie Zapraszamy do wzięcia udziału w Wystawie i imprezach towarzyszących oraz w samej 46. KKBN. Atrakcyjność Konferencji podniesie Państwa obecność i prezentacja Waszej oferty w ramach Wystawy. Zachęcamy do zapoznania się z warunkami uczestnictwa w Wystawie i zarezerwowania powierzchni wystawienniczej lub stoiska w zabudowie standardowej.

 

  • Zgłoszenie uczestnictwa w konferencji obejmuje zarówno uczestników sesji jak również wystawców.

  • W formularzu dostępnym po kliknięciu w zielony przycisk - należy wskazać formę udziału zgłaszanych osób, poprzez wybór z listy rozwijanej.

  • W ten sposób formularz określi Państwu końcową należność za udział w Konferencji, zgłaszanych przez Państwa uczestników.

  • Przesłanie formularza zgłoszeniowego następuje automatycznie po kliknięciu w nim prześlij formularz lub wyślij zgłoszenie. 

 

PAMIĘTAJ! przed wysłaniem formularza - wydrukuj go!


 

2. POTWIERDZENIE PRZYJĘCIA ZGŁOSZENIA

 

Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego - Rejestracja uczestników (wersja elektroniczna na stronie TUTAJ) uczestnik otrzymuje od organizatora potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia. Wówczas należy odesłać na adres Organizatora skan lub oryginał podpisanego zgłoszenia na wydrukowanym uprzednio formularzu. Jednocześnie - zależnie od formy uczestnictwa - należy nadesłać zamówienie stoiska lub zgłoszenie referatu.

 

Właściwe formularze i informacje dodatkowe dostępne są w zakładce REJESTRACJA WYSTAWCÓW lub ZGŁOSZENIE REFERATU.

 

3. OPŁATY

 

Opłatę za uczestnictwo w konferencji należy wpłacić na konto SIMP Oddział Kielce. Dane do przelewu znajdą Państwo w zakładce CENNIK.

 

Liczba osób zgłaszanych jako prezenter - UJĘTYCH W RAMACH OPŁATY - zależy od wielkości stoiska:

 

Wielkość stoiska [m²]

Liczba prezenterów *

4 ÷ 6

1

8 ÷ 12

2

≥ 14

3

 

*/ Jeśli Wystawca przewiduje większą liczbę prezenterów, to powinien ich zgłosić jako pełnopłatnych uczestników konferencji.

 

 

Celem zgłoszenia udziału w wystawie i zarezerwowania stoiska lub powierzchni, należy:​

 

  1. Zarejestrować udział uczestników wskazując formę udziału każdego przedstawiciela firmy jako Wystawca wypełniając formularz wstępny dostępny TUTAJ

  2. Po otrzymaniu potwierdzenia rejestracji należy wypełnić KARTĘ UCZESTNIKA 

  3. Proszę określić dodatkowo specyfikację zamówienia i rezerwacji dla Wystawców należy wypełniając SPECYFIKACJĘ STOISKA  -  formularz pdf do pobrania powyżej

  4. formularz pozwala na wybór poszczególnych opcji wystawienniczych, proszę pamiętać, aby wypełniając formularz, wskazać liczbę sztuk poszczególnych elementów wyposażenia dodatkowego, formularz oblicza automatycznie końcową kwotę.

  5. UWAGA! ABY FORMULARZ BYŁ AKTYWNY I ZAPEWNIAŁ BEZPIECZNĄ FUNKCJONALNOŚĆ, PRZED WYPEŁNIENIEM JEGO PÓL NALEŻY GO ZAPISAĆ NA DYSKU, A NASTĘPNIE OTWORZYĆ W PROGRAMIE ADOBE READER 

 

SPECYFIKACJA STOISKA ZAMÓWIENIE WYSTAWCY

Created in WebWave CMS 

by Grzegorz Wojas